19 Mayıs Nalkapon Bursa At Yarışı Tahminleri


Gücümün zirvesindeyim. Bazı kesimler dün verdiğim müthiş kurgularım kötü gidince heveslenmiş. Nalko gücünü kaybediyor, hemen harekete geçip paralı site açalım diye toplantı yapmışlar. Akılları sıra yeğenlerimi ağlarına düşürüp söğüşleyecekler. Ceplerinde ne var ne yoksa alacaklar. Don mintan bırakıp tezgahı kapatacak, sonra da sırra kadem basacaklar. Bunu kabullenmem mümkün değil. 

Karşıyakalı Cemo kod adlı seyis yeğenim bana yaptığı gizli aramada bugün üç müthiş banko verdi. İkinci koşuda Fast And Clever, beşinci koşuda Ketence Aslanı, sekizinci koşuda da Vizigot. Üçü de fişek gibi hazırmış. Keyfine bak Dayı'm derken çok mutluydu. Onu hiç bu kadar keyifli görmemiştim. 

Dün akşam kahvede emekli takımını söğüşlerken kapıdan iki Bond çantalı girip köşeye oturdular. Çaykur Rıza'dan iki demli çay isteyip yudumlamaya başladıktan sonra siyah gözlüklerinin arkasından beni kesmeye başladılar. Onların bir amacı olduğunu anlamam uzun sürmedi. Masanın altından mahalle takımında gizli bir mesaj attım. 10 dakika sonra kapıda Goril Orhan göründü. Yanında da Kertenkele İsmail vardı. Onlara gözümle kapıyı tutmalarını işaret ettim. Sonra da yerimden kalkıp yan masaya geçtim. 

Bond çantalılar beni görünce titremeye başladılar. Onlara yaklaştıkça gölgem büyüyordu. Dehşete kapıldılar. Selamünaleyküm dediğimde kekeleyerek cevap verdiler. Sonra karşılarına bir sandalye çekip ters oturdum. Bütün kahve arkamda toplanmıştı. Sizi kim gönderdi dediğimde "Bizi Nalbant Kazım gönderdi" dediler. Nalbant Kazım'ı tanıyordum. "Ne istiyor Nalbant? Bunca yıl sonra niye kapımı çaldı?" dediğimde "Nalbant abimiz, son günlerde Nalkapon müthiş kurgular veriyor. Ona şu çantadaki gaymeleri götürün. Bundan sonra bana çalışması mümkün olsun, dedi" dediler. 

Onların önünden çantayı aldım. İçinde 1 milyon gayme vardı. Savaş, enflasyon, dolar, övro gözümün önünden geçti yeğenim. Dönüp mahalleliye baktım. Hepsinin de borçları vardı. Masanın öbür tarafına geçip çantayı açtım. Gaymeleri tek tek dağıttım. Kendime 100 bin gayme aldım. Herkes bana dua edip evine gitti. Ayağa kalkıp Bond çantalılara döndüm. Şimdi gidin Nalbant'a deyin ki bundan sonra Nalkapon sana çalışacak. Her gün sayfasına girip müthiş kurgusunu söğüşledikten sonra sitedeki yeğenlerine omuz verecekmişsin.

Hemen uzaklaştılar. Onlara büyük bir oyun oynamıştım. Bakalım yeğen, asıl yarın çıkar kokusu. 

Gözlerinden öperim, şansın bol ola. 

Nalkapon Bursa At Yarışı Tahminleri

9 All Of Me yerine 12 Tırol Hope eklendi. 12.03

1. ALTILI

1,3,7,4,2
1 FAST AND CLEVER BANKO
4,1,2,4
10,1,3,7,8,11,12
2 KETENCE ASLANI // 3
3,6 // 1,7

56 TL // 224 TL

2. ALTILI

10,1,3,7,8,11,12
2 KETENCE ASLANI // 3
3,6 // 1,7
6,3,4
2 VİZİGOT BANKO
2,7,1,3,5,8,4,6

67,2 TL // 268,8 TL

Daha yeni Daha eski