19 Mayıs Nalkapon İstanbul At Yarışı Tahminleri (TUTTU 727 TL)

 


Şov var  yeğen şov! Bugün Süpürgeci Sülo kod adlı seyis yeğenimden aldığım müthiş bankolarla İstanbul bülteninden en az 30 bin gayme almayı hedefliyorum. Mayın detektörlerim çok iyi çalışıyor. Benim için tespit ettiği bombalar kazanırsa düşmanlarımın önümde diz çöküp ayaklarıma kapanması söz konusu olacak. 

Bakıyorum da bugün ikinci ayakta Gökkuzgun bankom koşuyor. Onu daha ilk yarışında görüp beğendim. Sonra da ceketimin iç cebine sıvıştırdığım peçetelerden birine adını yazıp rafa kaldırdım. Bugün de Sülo yeğen onu söyleyince bu iş tamam dedim. Son ayaktaki İkimiz bankosu da keyfimi yerine getirdi. Her ne kadar kararsız olsa da Vertigo demeyi de unutmadı. Cebimizin şişmesi an meselesi. 

Yeğen, bugün bankaları teftiş ettim. Yanıma da Sayman Burhan'ı aldım. İki gündür ortalık karışıkmış, kredi kartları para vermiyormuş. Kodaman olduğumdan kredi kartına ihtiyacım olmaması, istihbaratı Çaykur Rızadan almış olmam mümkün. Aldığım istihbarat göre bankalar sınırlama koymuş, garip gurebayı zor durumda bırakmış. Bunu kabullenmem mümkün olamazdı. Soluğu ilk gördüğüm bankada aldım. Müdürü ayağıma çağırdım. Sayman Burhan'ın elindeki deri kaplı bond çantayı görenler şaşkına döndü. Katiplerden biri elini ovuşturdu. Müdür beni odasına buyur etti. Köpüklü kahvemi söyledi. Yudumlarken konuşmaya başladık. Ona elimdeki yüklü gaymeyi bankasına yatırmayı planladığımı söylemem söz konusuydu. Ama karşılığında avanslı kredi kartı istediğimi söyledim. Hemen kabul etti. Kartımı şipşak hazırlattı. Ona çantayı uzattım. İçini açtığında bir de ne görsün yeğen? Peçeteye sarılmış hıyarla, ayva. Onun altında da tomarla gayme. O anda yüzü kıpkırmızı oldu. 

Görüyorsun yeğen: Dinsizin hakkından imansız gelirmiş. Gaymeleri görünce nasıl da yumuşadılar, önüme avanslı kartı koydular. Bundan böyle bankaların önünden geçmeyip hepsinin belini kırman mümkün olmalı. Sonra kapına gelip sana yalvaracaklar. Kartlarından alışveriş yapman için ayaklarına kapanacaklar. Demedi deme. Beni dinle. Boykot başlatıyorum, bu böyle biline. 

Gözlerinden öperim, şansın bol ola. 

Nalkapon İstanbul At Yarışı Tahminleri

1. ALTILI

1,2,5,8,7,9
1 GÖKKUZGUN BANKO
7,6,5,4
11 VERTIGO // 5,8
1,13,4,8,10
7,5,4,6

96 TL // 288 TL

2. ALTILI

11 VERTIGO // 5,8
1,13,4,8,10
7,5,4,6
6,4,3,1
6,12,11,5,4,3
10 İKİMİZ BANKO

96 TL // 288 TL

TL

Daha yeni Daha eski