21 Mayıs Nalkapon İstanbul At Yarışı Tahminleri

Nasılsın yeğenim, iyi misin? İstanbul bülteni gözüme zor göründü haberin ola. Onun için fazla ümitlenip de kendini kaptırma. Her an her şey olabilir. 

Ufakçı yeğenlerimden biri sayfama yazı yazmış: "Dayı ufak oyunlar veriyordun artık iyice azalttın. Kodamanları ihya ettin. Bizim gibi ufakçıları da düşün." 

Yeğenim sizin için müthiş kurgumu ortadan bölüp ufak oyunlar veriyordum ama büyük hakaretler duydum. Bana dediler ki böldüğün yerde böldüğün at gelmemiş ötekiler gelmiş. Sen yattın artık yalancısın. Böyle hakaretleri kaldırmam mümkün değil ama sizin için yarından sonra ufakçı kuponu vermeye devam etmem mümkün olacak. 

Görüyorsun yeğen ben de ne yapacağımı şaşırdım. Aşağı tükürsem sakal, yukarı tükürsem bıyık. Düşmanlarımın nefesi ensemde, hepsi en ufak hatamı kolluyor. Bana saldırıya geçmek için teyakkuz halindeler. Ama sizin için kendimi feda edebilirim. Kıymetimi bil, gücümün farkında ol.

Sitedeki yeğenlerimi takdir ediyorum. Onlar sayesinde Türkiye'ye açıldım. Popülerliğim sürekli artıyor. Yancı Hikmet daha yan masaya hükmedemezken ben Urfa'ya kupon gönderiyorum. İstihbarat ağım tıkır tıkır işliyor. Etrafımda toplanan seyis yeğenlerimin sayısı giderek artıyor. Elbette bu durum bazı çevreleri rahatsız ediyor. Önümü kesmek için ellerinden geleni yapmaya hazırlanıyorlar. Onlara vereceğim derslere de kendilerini hazırlasalar iyi ederler yeğen. Gücümün tartışılması hoşuma gitmiyor. 

Gözlerinden öperim, şansın bol ola. 

Nalkapon İstanbul At Yarışı Tahminleri

1. ALTILI

2 TEK DEMİR // 1
8 REAL TROUBLE BANKO
3,4,1,2
7,1,9,5,3,4
2,8,4,7,3
2,8,5,7,6,1

144 TL // 288 TL

2. ALTILI

7,1,9,5,3,4
2,8,4,7,3
2,8,5,1,6,3
4 HORUS // 6
5 SÜLOTERCAN BANKO
13,6,5,4

144 TL // 288 TL
Daha yeni Daha eski