22 Mayıs Nalkapon Bursa At Yarışı Tahminleri


Şov var yeğen şov! Artık bıçak kemiğe dayandı! TJK Reisi'ni söğüşlememin vakti geldi de geçiyor bile.

Dün sitedeki yeğenlerimle gizli bir toplantı yaptım. "Dayı, sana güvenimizin tam olması mümkün. Gücünün farkın olmamız da söz konusu. Ama yeğenlerin sabırsızlanıyor. Nalkapon Dayı'mız cebimizi ne zaman şişirecek diye sayfamıza gizli mesajlar atıyor. Onları artık tutamıyoruz. Şovlarına başla" dediler. Onların bana olan güveni gözlerimi doldurdu yeğen. Başlarını öne eğmemek için bütün istihbaratımı aynı anda devreye sokmam mümkün olmalıydı. Hemen kolları sıvayıp telefon defterimi sandıktan çıkardım. 

İlk gizli konuşmayı Süpürgeci Sülo'nun amcası Kibar Abbas'la yaptım. Bana ilk ayaktaki Perseverance'yi banko verdi. Karşıyakalı Cemo, Speed Hanner'e çok güveniyordu ama kulağı delik seyislerden Kepçe İbram ona Uçankutlutay'ı da vermiş. Bursalı eski dostlarımdan Pipo Kamil de son ayakta King Bora'ya inanıyordu. En büyük bombayı da Dürbün Necdet patlattı. Aldığı istihbarata göre Duman, herkesi duman edecekmiş. Ama ses tonunu beğenmediğimden yanına dinamit lokumlarımı yerleştirdim.

Seninle Hawaii de Amerikalı dilberlere dansöz kıyafeti giydirip göbek attırdıktan sonra Los Angelas'ta limuzin turu yapıp Las Vegas'ta taş konken oynamamıza çok az kaldı yeğenim. Sabrın sonu selamettir, unutma. Nalkapon Dayı'na güven cebin şişsin. Eğer paralı sitelere gidersen don mintan bırakırlar, haberin ola. 

Bakıyorum da bazı kesimler sayfadaki müthiş kurguları söğüşledikten sonra arkalarına bakmadan sıvışıyorlar. Yeğen! Bu değirmen nasıl dönecek bir düşün? Sitedeki yeğenlerim sayfaların yükünü kaldıramayıp darabayı indirdiğinde "Dayım beni ikaz etmişti. Keşke onu dinleseydim. Acaba bugün kuponunda hangi müthiş bankosu var" diye diye ganyan ganyan gezersin, haberin ola. 

Gözlerinden öperim, şansın bol ola. 

Nalkapon Bursa At Yarışı Tahminleri

1. ALTILI

3 PERSEVERANCE BANKO
4,5,1,2,6,9,10
7,2,4,6
2 SPEED HANNER BANKO
2,3,7,11,5,8
6,7,8,1,2

168 TL

2. ALTILI

2,3,7,11,5,8
6,7,8,1,2
1,2,7,3,9,8
3,1,2,5,8,9
7 UÇANKUTLUTAY BANKO
1 KING BORA BANKO

216 TL

Daha yeni Daha eski