23 Mayıs Nalkapon Ankara At Yarışı Tahminleri


 Nasılsın yeğenim, iyi misin? Ben çok iyiyim maşallah. Bu sabah kalktığımda evimin önünde bir müzisyen vardı. Elinde neyle resital yapıyordu. Deli Kadir yeğenimin işbaşında olduğunu, bana kripto mesaj verdiğini anlamam da uzun sürmedi. Çünkü gece yatmadan önce Ankara bültenini yalayıp yutmuştum. 

Yeğen bir de bu sabah kalktığımda ortalık çok karışıktı. Bahçemdeki kediler beni bekliyordu. Etrafı iyice kestim. Köşedeki evin kenarında elinde Bond çantalı, siyah gözlüklü, siyah kunduralı bir adam elindeki gazeteyi okur gibi yapıp bana bakıyordu. Sonra üç sokak ilerdeki binaların çatılarına bakmaya başladım. Kartal gibi keskin gözlerimle oralarda uçan sineğin kanadını bile görebiliyorum. Asayiş berkemaldi. Sonra bir rüzgar esti, yerden bir kağıt uçtu. Onu havada yakaladım. İçinde bir not vardı: Dayı'm inşallah senfoniyi beğenmişsindir. Kağıdı ispirtolu suyla yıka yazıyordu.

Hemen içeriye girdim. İspirtomun olmadığını anlamam an meselesi oldu. Ustura Kemal'e gittim. Beni ayakta karşıladı. Onun berber dükkanına haftada bir gün giderim. İspirtoyu alıp kağıda döktüm. Hiçbir şey olmadı. Aradan 15 saniye geçtiğinde yazılar göründü. Deli Kadir yeğenim müthiş Ankara istihbaratını kağıda yazmıştı. Onu ezberledikten sonra kağıdı ateşe verdim. Müsveddeleri yok etmem, yakın çevrem tarafından en çok takdir edilen özelliğimdir. 

Bakıyorum da bazı kesimler sayfama girip üstün altılı bilgimle hazırladığım müthiş kurgumu söğüşledikten sonra hemen çıkıyor. Bana bak yeğen bu değirmen nasıl dönecek? Sen bana omuz vermezsen ben bu sayfanın masraflarını nasıl karşılayacağım? Aklını başına topla, gücüme güç kat. Cebim şişsin ki istihbaratçılarımın da cebini doldurayım. Bana daha sağlam bankolar getirsinler. Her şey rüşvetle oluyor, haberin ola. Kim bilir eğer bana yeterince gayme kazandırırsan TJK Reisi'ne haftada iki gün dürüm yanında ayran ısmarlayıp onu susturabilirim. 

Gözlerinden öperim, şansın bol ola. Beni ihya etmeyi de unutma yeğenim. 

Nalkapon Ankara At Yarışı Tahminleri

1. ALTILI

5 PANAGEA BANKO
2,1,3
3 MARGIN CALL // 2
1,5,3,4,6
7,2,9 // 5,1,10
8,4,3,1,2,6

54 TL // 216 TL

2. ALTILI

1,5,3,4,6
7,2,9 // 5,1,10
8,4,3,1,2,6
2 ÇAKMAKŞAH BANKO
8,2 // 9,3
10,14

72 TL // 288 TL

Daha yeni Daha eski