24 Mayıs Nalkapon İstanbul At Yarışı Tahminleri


Nasılsın yeğenim, iyi misin? Hemen kompiterin sesini kıs. Konuştuklarımızı kimse duymasın. Bugün Süpürgeci Sülo yeğenimle yaptığım gizli görüşme hakkında sana söyleyeceklerim var.

Sülo yeğen telefonu açar açmaz istihbaratları sıraladı. Dediğine göre ikinci koşuda Çakırlar'la King Of The South arasından su sızmazmış. Üçüncü koşuda da Cool Star'la My Pretty Girl fişek gibiymiş. Dördüncü koşuda Sülo yeğen tereddütteydi ama gözlerinden Kayaların Efendisi'yle Attargah dediğini anladım. Beşinci koşuda da Mostar Köprüsü'yle Cesurbuğra'ya çok güveniyordu. Asıl bomba bankosu da altıncı koşudaki Catanzaro'ydu. Sülo yeğenimin yedinci koşuda da ElifNurgül'le Doğanın Ateşi dediğini duyar gibiydim. Dokuzuncu koşudaki Mertat'la son koşudaki Tozpembe de zıpkınmış. Rakiplerine saplanmak için sabırsızlanıyorlarmış. 

Aldığım istihbaratlardan sonra kalan koşuları çözmem an meselesiydi. Hemen üstün altılı bilgimle, mayın dedektörlerimi devreye sokup kalan Bursa bültenini şipşak çıkardım. Sonra da sitedeki yeğenlerime gönderdim. Şimdi de kahveye gidiyorum yeğen. Bugün emekli takımını söğüşlemem mümkün olacak. Uzun zamandır ayaklarıma kapanıp benimle taş koken oynamak için yalvarıyorlar. Ekonomik kriz olduğundan onları azad etmiştim. Söğüşleyip evlerine yollamaktan vazgeçmiştim. Yenilen pehlivan güreşe doymuyor. Yine don mintan kalmak istiyorlar. Benden günah gitti, haberin ola. 

Gözlerinden öperim, şansın bol ola.

Nalkapon İstanbul At Yarışı Tahminleri

1. ALTILI

7,11,4,9,1,2
1,3
1,2 // 5,4
6,3 // 8,10
2,4,8,5,6,3,1
3 CATANZARO BANKO

67,2 TL // 268,8 TL

2. ALTILI

2,4,8,5,6,3,1
3 CATANZARO BANKO
2,3 // 4,1,7
4,1,2,6,5,3
5 MERTAT // 8
9,3,7

50,4 TL // 252 TL

Daha yeni Daha eski