26 Mayıs Nalkapon İstanbul At Yarışı Tahminleri

 


Bombalarımın şovu devam ediyor yeğenim. Sana Bursa'da verdiğim Likaki bombamın 39 ganyanla resitali sonrası kahveye bir bahar havası geldi. İlk bültende madara olmam bazı kesimleri cesaretlendirdi. Büllük Adnan'ın ikinci bültende kimi tuttuğunu öğrenmek için masasının etrafında küme oldular. Onlara bir ders vermem an meselesiydi yeğenim. İlk ayak koştuktan sonra kahveyi boşalttılar. Her ne kadar Çaykur Rıza bu durumdan memnun olmasa da yanıma gelip "Nalko sayende kahve boşaldı ama yine sayende fakir fukaranın cebi şişti. Yüreğinden öperim." dedi. 

İlk ayakta müthiş bombam Likaki kazanınca yardakçılarım etrafımı sarıp İstanbul bülteni hakkında istihbarat toplamaya başladı. Onlara acele etmemelerini söyleyip son teknoloji süper zeka telefonuma Süpürgeci Sülo'yu aramasını emrettim. Onunla tap sikrıt bir konuşma yapıp gizli bilgileri topladım. 

Sülo'nun dediğine göre ikinci koşudaki Diloy bombaya hazırlanıyormuş. Dördüncü koşudaki Çokefe de resital peşine düşmüş. Sekizinci koşudaki Ragazzo da zıpkın gibi fırlamaya hazırmış. Bununla da bitmedi yeğen. Sülo bana bazı istihbaratlarını el altından verdi. Şimdi sana onları tek tek yazmam mümkün olacak. İyi dinle: 

MISS EMILIA - VELOX
DILOY
ARAPÇELİK-KURTOBA
ÇOKEFE
DREAM OF HONOUR - MÜJDAT HOCA
WHO KEEPS YOU-JAWINGER
BATMACIOKAN-GUEST OF HONOR
RAGAZZO
KIZIL YILDIZ - ERTEKİNBEY

SERKAN YAŞAR İSTANBUL AT YARIŞI TAHMİNLERİ

Görüyorsun yeğenim, Sülo arı gibi çalışıyor. Sana da onu takdir etmek düşüyor. Sayfaları söğüşledikten sonra ne yapacağını biliyorsun. 

Gözlerinden öperim, şansın bol ola. 

Nalkapon İstanbul At Yarışı Tahminleri

1. ALTILI

7,5,4,6,9
5 DİLOY // 4,2
6,2,3,4
4 ÇOKEFE BANKO
4,3,5,8,6,1,2,7,9,10
7,4

80 TL // 240 TL

2. ALTILI

4 ÇOKEFE BANKO
4,3,5,8,6,1,2,7,9,10
7,4
5,6,1,3,4,2,8,7
5 RAGAZZO // 6
5,2 // 4,8

64 TL // 256 TLDaha yeni Daha eski