27 Mayıs Foto Finiş Ankara At Yarışı Tahminleri


Öncelikle dün Bursa'da sürpriz banko önermekle kalmayıp bir de üstüne çıkan atla birlikte altılıyı 2 misli bularak 189 bin TL kazandıran Nalkapon Dayı'yı canı gönülden tebrik ediyorum. Sitemiz uzun yıllardır ücretsiz bir şekilde yayın hayatına devam ederken sizlere en doğru tahminleri ulaştırmak için gayret gösteriyoruz. Sizlerden beklentimiz ise bizleri desteklemeniz. Bu sayede yayın hayatımıza devam edebilir, sizlerle olan birlikteliğimizi uzun yıllar boyunca sürdürebiliriz. Bizleri sosyal medya hesaplarımızdan takip etmeyi de ihmal etmeyiniz. Bilgisayardan giriş yapanlar için sitenin sağ, telefondan girenler için ise alt kısmında sosyal medya adreslerimiz bulunuyor. Son dakika paylaşımlarından ve bilgilerinden haberdar olmak için de takip ettikten sonra bildirimleri açmayı unutmayın. Teşekkür ederiz. 

IGUAZZU FALLS: Rakiplerinin son koşu performanslarına bakıldığında karşılaştığı rakipler ve aldığı neticeler bakımından İguazzu Falls'un durumu biraz daha iyi görünüyor. Mesafenin biraz kısa olması dışında bir handikapı bulunmayan safkanın iç pistte bugünkü aprantisi ile birlikte gerçekleştirdiği idmanındaki görüntüsü de epey iyiydi. 

UÇAN ADAM: Ahmet Çelik, çok uzun süredir bindiği Deniz Efe'den Uçan Adam için vazgeçti. 1400 metre mesafeli Grup3 Saim Önhon'u Sarafim önünde kazanan safkanın henüz bu kalitede rakiplere karşı bir başarısı yokken tecrübeli jokey, gereken ışığı almış olmalı. Annesi Uçan, Uçanbey'in tam kardeşi olmakla birlikte kendisi de çok kaliteli bir kısraktı. Baba da Turbo olunca bu mesafelerde benim gözümde biraz eksik koşabilir ancak orijin de her zaman doğruyu söylemiyor. Ayrıca ekürisi Gülhatmi'nin uzayan mesafelerdeki başarısı da tartışma götürmez bir gerçek. Daha önce bu mesafede Grup 1 Niğbolu'yu kazanan kısrağın ekürisinin eksik koşması durumunda devreye girecek olan ilk isim olduğunu düşünüyorum. 

GÖKÇEBAYIR: Ankara'da pist değişikliği ihtimali çok yüksek duruyor. Bu durumda da Gökçebayır, rakiplerinden epey ön plana çıkıyor. Bugüne dek nemli pistte katıldığı iki yarıştan da galibiyetle ayrılan safkan, ayrıca bu mesafeleri de grup içerisinde en iyi koşan isimlerin başında geliyor. Ankara'nın iyi aprantilerinden biri olan ve Kurtellerin epey şans verdiği Kadir Demirel idaresinde buradan her pist koşulunda birincilikle ayrılmasını bekliyorum. 

Şansınız bol olsun. 

Foto Finiş Ankara At Yarışı Tahminleri

1. ALTILI

1,2,4,8,6
1,3,4,5
2 IGUAZZU FALLS // 5,4
4,6,10,12,2,3
1,5,3,7
15 UÇAN ADAM BANKO

96 TL // 288 TL

2. ALTILI

4,6,10,12,2,3
1,5,3,7
15 UÇAN ADAM BANKO
2 GÖKÇEBAYIR BANKO
12,11,9,3,7,5,10
4,5,2,14,9,11,3,8

235,2 TLDaha yeni Daha eski