10 Mayıs Nalkapon İstanbul At Yarışı Tahminleri(1.991 TL)Bugün Süpürgeci Sülo yeğenim bana sırtını döndü. Dayı'm sana son günlerde verdiğim müthiş bankoları yıkman, kendi tuttuğun atları yazıp bizi madara etmen söz konusu. Eski formundan uzak olduğun söylentileri de doğru. Artık bir silkelen kendine gel, yeğenlerin don mintan kalmak üzere. Murat 124'ü satışa koydum bile, dedi. 

Sülo yeğenin gönlünü aldıktan sonra üstün istihbarat bilgisini kullanıp hazırladığı müthiş İstanbul kurgusunu sordum. Bana geçilmez müthiş bankolar verdi. Ben de ona Veli'nin karşısındaki dürümcüden Adana yanında ayran ısmarlama sözü verdim. 

Akşam üstü büyük bir markete uğradım. Bir de ne göreyim? 5 litrelik yağ, 5 kiloluk un, torba şeker yok. Seçimi fırsat bilen stokçuların yine işbaşı yapmış olması mümkündü. Hemen mahalle takımını çağırdım. Goril Orhan, Kertenkele Bülent, Anakonda Rıza, bir de Sansar Kenan geldiler. Marketin sahibi Gros Osman'ı ayağıma getirttim. Ona deponun anahtarlarını sordum. Elleri titreyerek verdi. Mahalle takımına kilidi açtırdığımda gözlerime inanamamam mümkün oldu. Gros Osman ne var ne yoksa stoklamıştı.  Seçimden sonra zamlı fiyattan satmak için kolları sıvamıştı. 

Hemen Çaykur Rıza'ya gizli bir arama yapıp mahalleliye haber saldım. Torbasını alan geldi. Herkese ikişer kilo un, yağ, şeker dağıttım. Gros Osman'ın da kulaklarını çekip iki Osmanlı tokadı attım. Yeğen, Gros Osman benden tokadı yiyince bayıldı. Hemen limon kolonyası sürdürtüp ayılttım. Sonra bir tokat daha attım. Yine ayılttım. Eline gazozu verip kahvenin yolunu tuttum.

Memleketimde fakir fukara; un, şeker bulamazken Gros Osman'ı affetmem mümkün değildi. Doları 1 liradan hesaplayıp hesabını kapattığım, hiç kimseye borçlu kalmadığım söylentileri de doğrudur. 

Sülo yeğenimin topladığı istihbaratların hepsini sana verdim yeğen. Hiç silmedim, çıkarmadım, haberin ola. Dayım bu çok olmuş, ben ufakçıyım diyorsan bırak kodamanlar oynasın. Sen de beşliyle yolunu bul. Unutma: Benim adım sürpriz, soyadım bomba. 

Bugün tevziyeden koparacağım büyük lokmayı görünce dudakların uçuklayacak yeğenim. Gücümün sınırları yeniden tartışılacak. Düşmanlarım önümde diz çöküp ayaklarıma kapanacak. Paralı siteciler ayaklarıma kapanacak. TJK Reisi de deliye dönecek. Onun bile beni durdurması mümkün değil. 

Omuz vermeyi unutma, gözlerinden öperim, şansın bol ola.

 Nalkapon İstanbul At Yarışı Tahminleri

1. ALTILI

2 KERPİÇLİ // 1
1,2,3,7,8
2,3 // 1,4
3,9,2,6,4,1
3,6,4,5,1,2
9 UÇAN ADAM BANKO

54 TL // 216 TL

2. ALTILI

3,9,2,6,4,1
3,6,4,5,1,2
9 UÇAN ADAM BANKO
4,3,5,8,6
4,2 // 1,5
8 TOPAZ GİRL // 9

54 TL // 216 TL 


Daha yeni Daha eski